Rezidence Koperník

Polyfunkční dům v blízkosti centra Brna

Rezidence Koperník vznikne na nároží ulic Bubeníčkova a Koperníkova, v místě původních komerčních staveb, které budou odstraněny. Samotný objekt je koncipován jako výšková, multifunkční budova v nízkoenergetickém standardu se zárukou moderního městského bydlení i nadstandardních pracovních a obchodních prostor.

Přízemí polyfunkčního domu budou tvořit obchodní prostory, respektive menší provozovny pro každodenní občanské potřeby. V nižších patrech budovy je počítáno s místem pro kancelářské plochy a ateliéry, které jsou svou dispozicí ideální pro menší a středně velké podnikatele, kteří ocení netradiční design a vysoký standard vybavení. Samotné bytové jednotky budou umístěny ve vyšších patrech budovy a s velkým výběrem dispozic od 1+KK až po 5+KK.

Všechny byty disponují velkorysými prostory a balkony s celoprosklenými okny. Dostatek úložných prostor a zázemí budou zajišťovat také sklepy, kolárny nebo kočárkárny. Ke každé jednotce v objektu lze také dokoupit garážové nebo venkovní parkovací stání. Polyfunkční dům bude mít hlavní vchod do budovy s recepcí z ulice Koperníkova a další vstup i z ulice Bubeníčkova. Benefitem jsou 2 výtahy a bezbariérový pohyb v celém objektu.